Laboranti - chemičtí technici kontroly kvality, laboranti a pracovníci v příbuzných oborech, Praha

Výroba a provoz / Laboranti - chemičtí technici kontroly kvality, laboranti a pracovníci v příbuzných oborech

Společnost VIAKONTROL, spol. s r.o.

Místo pracoviště Podnikatelská 539, Praha
Minimální vzdělání VŠ magisterské
Výše ohodnocení 26 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Laboranti - chemičtí technici kontroly kvality, laboranti a pracovníci v příbuzných oborech (Podnikatelská 539, Praha)

Náplň práce: Příprava vzorků ke zkouškám, Provádění laboratorních zkoušek na
vzorcích asfaltových pojiv, emulzí a zálivek, Provádění vyhodnocení výsledků
jednotlivých zkoušek, Vypracování finálních protokolů dle platných norem
Požadavky: Zkušenost s prací v akreditované laboratoři podmínkou, Znalost zkoušení
rheologických vlastností asfaltových pojiv podmínkou, Zodpovědnost, Samostatnost,
Ochota učit se novým věcem, MS Excel, MS Outlook, Anglický jazyk.
Zaměstnanecké výhody: stravenky

Informace o společnosti VIAKONTROL, spol. s r.o.

VIAKONTROL, spol. s r.o.
Podnikatelská 539
Praha
19011
IČO: 60202564
aktualizováno před více než 2 roky