Laboranti - technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech, Jablonec nad Nisou

Výroba a provoz / Laboranti - technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech

Společnost ACL Anodizing s. r. o.

Místo pracoviště U Přehrady 5206, Jablonec nad Nisou
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 136 Kč / hodinu

Detail pracovní nabídky na pozici: Laboranti - technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech (U Přehrady 5206, Jablonec nad Nisou)

Náplň práce:
- provádění analytických rozborů lázní v předepsané činnosti a parametrech a dle požadavků
- doplňování lázní v linkách (dávkování čerpadla, pevné odmaštění) dle výsledků rozborů
- interní kalibrace - pH metry
- obsluha solné komory
- příprava indikátorů, odměr roztoků
- kontrola čistoty oplachů, měření
- kontrola a úprava procesu (složení lázní)

Nabízíme:
- zázemí české společnosti
- práci ve stabilním kolektivu
- bonusy a prémie navíc k měsíční mzdě
- roční prémii vyplácenou před Vánoci
- kvartální odměnu za nulovou absenci
- odměnu při životním nebo pracovním výročí
- občerstvení na pracovišti
- vitamínové balíčky
- Renomia - pojištění proti nejistotám
- sleva na nový vůz od společnosti Autotrend
- celoroční vstupné do ZOO Liberec až pro 5 osob
- příspěvek na stravování, za každou odpracovanou směnu

Požadujeme:
- praxe nebo vzdělání v chemickém oboru
- manuální zručnost
- ochota pracovat ve 2 - 3 směnném provozu
- zodpovědný přístup

Kontakt: e-mailem

Informace o společnosti ACL Anodizing s. r. o.

ACL Anodizing s. r. o.
U Přehrady 5206
Jablonec nad Nisou
46602
IČO: 25425609
aktualizováno před více než 2 roky