Laborantka / vážná - kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů), Měnín

Výroba a provoz / Laborantka / vážná - kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů)

Společnost AGRO 2000 s.r.o.

Místo pracoviště Měnín 471, Měnín
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Laborantka / vážná - kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů) (Měnín 471, Měnín)

První kontakt: e-mailem nebo telefonicky

Práce na posklizňové lince - zemědělský výkup komodit.
Požadujeme pečlivost.
Očekáváme práce s počítačem (např. MS Office)
Náplň práce: rozbory vzorků (např. pšenice, kukuřice atd.) na přístrojích, evidence vážního systému (příjem a expedice materiálu), evidence dokladů. Úklidové a udržovací práce na skladě.
Období sezóny sklizně směnný provoz (placené přesčasy).
Bydliště v okolí skladu Jaloviska výhodou.

Zaměstnanecké výhody: Příspěvek na stravování, telefon, zajímavé platové podmínky

Informace o společnosti AGRO 2000 s.r.o.

AGRO 2000 s.r.o.
Měnín 471
Měnín
66455
IČO: 25586521
aktualizováno před 11 měsíci