Lakýrník/ce - lakýrníci a natěrači kovů, kovových výrobků, Kotvrdovice

Výroba a provoz, Služby / Lakýrník/ce - lakýrníci a natěrači kovů, kovových výrobků

Společnost BeF Home, s.r.o.

Místo pracoviště Kotvrdovice 277, Kotvrdovice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 24 000 - 28 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Lakýrník/ce - lakýrníci a natěrači kovů, kovových výrobků (Kotvrdovice 277, Kotvrdovice)

Nástup dle domluvy.
Náplň práce:
- příprava a nástřik celku a jejich součástí
- lakování materiálu podle výrobních příkazů
Požadujeme:
- zkušenosti s lakováním práškovou a mokrou barvou podmínkou
- manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost, pracovitost
- schopnost aktivní práce v týmu
- ochota učit se novým věcem
Nabízíme:
- 4 denní pracovní týden
- až 5 týdnů dovolené
- zázemí velké stabilní společnosti
- zaměstnání na hlavní pracovní poměr
- smlouva na dobu neurčitou
- závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
- možnost vzdělávání a osobního i profesního růstu
Kontakt možný telefonicky na č. 516428240 - p. Blažíková nebo na e-mail. adrese:

Informace o společnosti BeF Home, s.r.o.

BeF Home, s.r.o.
Kotvrdovice 277
Kotvrdovice
67907
IČO: 25524682
aktualizováno před více než 2 roky