Lakýrník / lakýrnice kovových výrobků - lakýrníci a natěrači kovů, kovových výrobků, Hořice

Výroba a provoz, Služby / Lakýrník / lakýrnice kovových výrobků - lakýrníci a natěrači kovů, kovových výrobků

Společnost Hořické strojírny spol. s r.o.

Místo pracoviště Chvalina 34, Hořice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 32 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Lakýrník / lakýrnice kovových výrobků - lakýrníci a natěrači kovů, kovových výrobků (Chvalina 34, Hořice)

Požadavky:
- Vyučení v oboru lakýrník, malíř, natěrač, popř. dlouhodobá praxe s lakováním výhodou - popřípadě zaučíme
- Odpovědnost, pečlivost, flexibilita, samostatnost
- Oprávnění na obsluhu mostového jeřábu a VZV výhodou
Náplň práce
- Lakování kovových výrobků v mokré lakovně
- Orientace v nástřikových plánech jednotlivých výrobků
- Manipulace s polotovary a výrobky pomocí mostového jeřábu
Poznámka:
- Mzda odpovídající získaným pracovním zkušenostem, dovednosti a praxi
- Po zapracování a splnění požadavku zaměstnavatele pracovní poměr na dobu neurčitou
- Nástup možný dohodou

Benefity:
Příspěvek na telefon, na penzijní pojištění, čištění oděvu, týden dovolené navíc, závodní stravování s příspěvkem, příspěvek na dovolenou, na sportovní, zdravotní a kulturní účely, měsíční výkonnostní a roční věrnostní odměny

Informace o společnosti Hořické strojírny spol. s r.o.

Hořické strojírny spol. s r.o.
Chvalina 34
Hořice
50801
IČO: 60113448
aktualizováno před asi rokem