Lakýrník - lakýrníci a natěrači kovů, kovových výrobků, Letovice

Výroba a provoz, Služby / Lakýrník - lakýrníci a natěrači kovů, kovových výrobků

Společnost Tomburn CZ s.r.o.

Místo pracoviště Pražská 1085, Letovice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 29 805 - 32 805 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Lakýrník - lakýrníci a natěrači kovů, kovových výrobků (Pražská 1085, Letovice)

Pracovní poměr na dobu neurčitou.
Požadujeme: SOU/SŠ technického směru, praxe v mokrém nebo práškovém lakování, fyzická zdatnost a zdravotní stav odpovídající pozici, dochvilnost, pečlivost, samostatnost, pracovitost.
Náplň práce: obsluha strojů a zařízení v lakovně, příprava výrobků pro lakování, správa práškových barev, konečné lakování a kontrola ploch dle výrobní dokumentace, obsluha a nastavení parametrů a chodu lakovací linky, úklid pracoviště, plnění zadaných úkolů.
Nabízíme: pevná pracovní doba 6:30-15:00 hod, prostředí mezinárodní společnosti, možnost kariérního růstu.
Zaměstnanecké výhody: stravenkový paušál.
První kontakt telefonicky nebo mailem.

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti Tomburn CZ s.r.o.

Tomburn CZ s.r.o.
Pražská 1085
Letovice
67961
IČO: 28255526
aktualizováno před asi 2 roky