Lakýrník - obsluha automatické lakovny - lakýrníci a natěrači dřevěných výrobků, Slavonice

Výroba a provoz, Služby / Lakýrník - obsluha automatické lakovny - lakýrníci a natěrači dřevěných výrobků

Společnost SLAVONA, s.r.o.

Místo pracoviště Stálkovská 258, Slavonice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 29 000 - 32 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Lakýrník - obsluha automatické lakovny - lakýrníci a natěrači dřevěných výrobků (Stálkovská 258, Slavonice)

Požadujeme:
samostatná, zodpovědná a loajální osobnost
uživatelská znalost práce na PC na minimální úrovni
schopnost převzít odpovědnost za odvedenou práci
řidičský průkaz skupiny B-výhodou
Pracovní náplň:
obsluha automatické lakovny, zaučení zkušeným pracovníkem
pracovní doba od 06:00 do 14:30 hod."
Nabízíme:
dobré platové podmínky; zaměstnanecké benefity(stravenky,příspěvek na dojíždění pro mimoslavonické,příspěvek do benefitu); příjemné pracovní prostředí; možnost dalšího profesního růstu; zajímavou práci v inovativní firmě

Informace o společnosti SLAVONA, s.r.o.

SLAVONA, s.r.o.
Stálkovská 258
Slavonice
37881
IČO: 26140772
aktualizováno před asi 2 roky