Lékař/ka bez atestace (kromě oborů praktického lékařství) - lékaři bez atestace (kromě oborů praktického lékařství), Šumperk

Zdravotnictví / Lékař/ka bez atestace (kromě oborů praktického lékařství) - lékaři bez atestace (kromě oborů praktického lékařství)

Společnost Nemocnice Šumperk a.s.

Místo pracoviště Nerudova 640, Šumperk
Minimální vzdělání VŠ magisterské
Výše ohodnocení 29 400 Kč
Požadované vzdělání Všeobecné lékařství
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Lékař/ka bez atestace (kromě oborů praktického lékařství) - lékaři bez atestace (kromě oborů praktického lékařství) (Nerudova 640, Šumperk)

Místo výkonu práce: Nerudova č.p. 640/41, 787 01 Šumperk.
Pracovní místa jsou vhodná i pro OZP.
Pracovní náplň: Preventivní, diagnostická a léčebná péče

Požadujeme:
- Ukončené vysokoškolské vzdělání, odbornou způsobilost dle zák. č. 95/2004 Sb. v platném znění
- specializovaná způsobilost pro obory: chirurgie, neurologie, vnitřní lékařství, ORL, ARIP, radiodiagnostiky, oční, gynekologicko-porodnické, ORL, plicní, kožní PŘEDNOSTÍ!!!
- praxe v oboru vítána,
- schopnost aktivního, samostatného jednání,
- vstřícné chování a vystupování,
- pracovitost, spolehlivost a odpovědnost.

Nabízíme:
- zázemí silné a dynamicky se rozvíjející společnosti,
- podmínky pro osobní a profesionální rozvoj (např. další odborné vzdělávání s podporou nemocnice)

Platové podmínky:
- mzdové ohodnocení v souladu s vnitřními předpisy + individuální ohodnocení pracovní výkonnosti!

Benefity:
- nadstandardní sociální a zaměstnanecký bonusový systém společnosti (např. příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, týden dovolené navíc….),
- možnost ubytování.

Termín nástupu: ihned - případně dle dohody
Kontakt: telefonicky, e-mailem.

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody
  • Ubytování

Informace o společnosti Nemocnice Šumperk a.s.

Nemocnice Šumperk a.s.
Nerudova 640
Šumperk
78701
IČO: 47682795
aktualizováno před 11 dny

Odpověď na pracovní pozici Lékař/ka bez atestace (kromě oborů praktického lékařství) - lékaři bez atestace (kromě oborů praktického lékařství)

Nerudova 640 640
Šumperk