Lékař/ka - ostatní praktičtí lékaři, Karlova Studánka

Zdravotnictví / Lékař/ka - ostatní praktičtí lékaři

Společnost Horské lázně Karlova Studánka, státní podnik

Místo pracoviště Karlova Studánka 6, Karlova Studánka
Minimální vzdělání VŠ magisterské
Výše ohodnocení 70 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Lékař/ka - ostatní praktičtí lékaři (Karlova Studánka 6, Karlova Studánka)

Požadujeme:
o Vysokoškolské vzdělání - magisterský studijní program v oboru všeobecné
lékařství a příslušná atestace
o spolehlivost, samostatnost, flexibilitu
Náplň práce:
o zajišťování preventivní, diagnostickou a léčebnou péči klientů
o rozhodování o volbě léčebného postupu
o rozhodování o změně a závažnosti stavu klienta
Nabízíme:
o práci na plný úvazek v příjemném pracovním prostředí Horských lázní
o stabilní zaměstnání

široké spektrum zaměstnaneckých benefitů (týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění až 3.000 Kč, příspěvek na závodní stravování, příspěvek na rekreaci a tělovýchovu až 9.000 Kč, firemní společenské a kulturní akce, pravidelné motivační odměny)

Hlásit se na e-mail nebo na tel. č. 554 798 251 /7:00 - 14:00/

Informace o společnosti Horské lázně Karlova Studánka, státní podnik

Horské lázně Karlova Studánka, státní podnik
Karlova Studánka 6
Karlova Studánka
79324
IČO: 14450216
aktualizováno před 10 dny

Odpověď na pracovní pozici Lékař/ka - ostatní praktičtí lékaři