Lektor/ka poradenského programu - hledám zaměstnání - lektoři dalšího vzdělávání, Mělník

Výchova a vzdělávání / Lektor/ka poradenského programu - hledám zaměstnání - lektoři dalšího vzdělávání

Společnost AgroKonzulta Žamberk spol. s r.o.

Místo pracoviště Krombholcova 548, Mělník
Minimální vzdělání VŠ magisterské
Výše ohodnocení 300 Kč / hodinu
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Lektor/ka poradenského programu - hledám zaměstnání - lektoři dalšího vzdělávání (Krombholcova 548, Mělník)

Pracovní náplň
Vzdělávání uchazečů o zaměstnání v následujících oblastech:
- Sebepoznávání pro trh práce
- Komunikační dovednosti
- Sebeprezentace na trhu práce
- Orientace na trhu práce
- Hledání zaměstnání
Požadujeme
- vysokoškolského vzdělání v oborech psychologie, pedagogiky, sociální práce či andragogiky akreditovaných podle vysokoškolského zákona na úrovni magisterského studia;
- praxe v oblasti poskytování poradenství v minimálním rozsahu 2 let.
- Uživatelská znalost práce na PC
- ŘP skupiny B
- Komunikační a prezentační dovednosti, empatie
- Pozitivní přístup k práci s cílovou skupinou uchazečů o zaměstnání
Nabízíme
- Zázemí stabilní společnosti s dlouholetou zkušeností ve vzdělávání dospělých
- Zaškolení, odborné vedení
- Preferujeme DPP nebo smlouvu o lektorské činnosti (faktura)
Místo pracoviště
Učebny v různých městech Středočeského kraje (konkrétní pracovní místo bude nabídnuto v rámci jednání).
Kontakt: telefonicky nebo e-mailem

Informace o společnosti AgroKonzulta Žamberk spol. s r.o.

AgroKonzulta Žamberk spol. s r.o.
Krombholcova 548
Mělník
27601
IČO: 13584286
aktualizováno před téměř 3 roky