Lektor/ka rekvalifikačního kurzu - počítačová gramotnost (ecdl) - lektoři dalšího vzdělávání, Pardubice

Výchova a vzdělávání / Lektor/ka rekvalifikačního kurzu - počítačová gramotnost (ecdl) - lektoři dalšího vzdělávání

Společnost AgroKonzulta Žamberk spol. s r.o.

Smluvní vztah práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Pardubice
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 250 Kč / hodinu

Detail pracovní nabídky na pozici: Lektor/ka rekvalifikačního kurzu - počítačová gramotnost (ecdl) - lektoři dalšího vzdělávání (Pardubice)

Pracovní náplň:
- vední počítačových rekvalifiakčních kurzů pro dospělé
- obsah kurzů: základy práce s počítačem a správa souborů; zpracování textu - MS Word; práce s tabulkami - MS Excel; prezentace - MS PowerPoint; základy práce s internetem a komunikace - Google Chrome, MS Outlook; úpravy digitálních obrázků - GIMP; bezpečné používání informačních technologií
Požadujeme:
- praxe se vzděláním výhodou
- komunikační a prezentační dovednosti, empatie, profesionální vystupování
Nabízíme:
- délka trvání kurzů: 26 pracovních dnů (8.00 - 14.30 hod.)
- možnost lektorovat více kurzů
- v případě zájmu nabízíme možnost lektorování i jiných typů kurzů a na jiných místech v Pardubickém kraji
- veškeré vybavení: skripta, notebooky, dataprojektor, tiskárna atd.
- zázemí české společnosti s dlouholetou historií
Pokud Vás nabídka zaujala nebo se chcete zeptat na více informací, neváhejte nás kontaktovat.

Informace o společnosti AgroKonzulta Žamberk spol. s r.o.

AgroKonzulta Žamberk spol. s r.o.

Pardubice

IČO: 13584286
aktualizováno před 7 měsíci