Lektor - lektorka poradenských programů - pc v praxi - lektoři dalšího vzdělávání, Trutnov

Výchova a vzdělávání / Lektor - lektorka poradenských programů - pc v praxi - lektoři dalšího vzdělávání

Společnost AgroKonzulta Žamberk spol. s r.o.

Smluvní vztah práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Polská 367, Trutnov
Minimální vzdělání Vyšší odborné
Výše ohodnocení 250 Kč / hodinu

Detail pracovní nabídky na pozici: Lektor - lektorka poradenských programů - pc v praxi - lektoři dalšího vzdělávání (Polská 367, Trutnov)

Pracovní náplň
- Vedení poradenských programů pro nezaměstnané
- Obsah programu: základy práce na PC, Word, internet, tvorba vlastního životopisu a motivačního dopisu, vyhledávání volných pracovních míst apod.
Požadujeme
- VŠ/VOŠ vzdělání
- Praxi s obdobnou činností
- Výborná znalost práce na PC (Word, Internet)
- Komunikační a prezentační dovednosti, empatie, profesionální vystupování
- ŘP skupiny B
Nabízíme
- Místo konání: Trutnov, popř. další města v Královéhradeckém kraji (dle domluvy)
- Délka trvání 1 poradenského programu: 6 pracovních dnů (po sobě jdoucích), 5 hod./den
- Veškeré vybavení: skripta, dataprojektor, notebooky, tiskárna apod.
- Délka spolupráce dle Vašich časových možností, preferujeme dlouhodobější spolupráci
- Zázemí české společnosti s dlouholetou historií

Informace o společnosti AgroKonzulta Žamberk spol. s r.o.

AgroKonzulta Žamberk spol. s r.o.
Polská 367
Trutnov
54101
IČO: 13584286
aktualizováno před 11 měsíci