Lektor rekvalifikačního kurzu - základy práce na pc - lektoři dalšího vzdělávání, Lanškroun

Výchova a vzdělávání / Lektor rekvalifikačního kurzu - základy práce na pc - lektoři dalšího vzdělávání

Společnost AgroKonzulta Žamberk spol. s r.o.

Smluvní vztah práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Lanškroun
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 250 Kč / hodinu

Detail pracovní nabídky na pozici: Lektor rekvalifikačního kurzu - základy práce na pc - lektoři dalšího vzdělávání (Lanškroun)

Pracovní náplň
- Vedení počítačových rekvalifikačních kurzů pro dospělé
- Obsah kurzů: základy obsluhy osobního počítače (Windows, Word, Excel, Internet, E-mail)

Požadujeme
- Min. SŠ vzdělání
- Praxe se vzděláváním - výhodou
- Výborná znalost práce na PC - Word, Excel, Google Chrome, Outlook
- Komunikační a prezentační dovednosti, empatie, profesionální vystupování
- ŘP skupiny B

Nabízíme
- Místo konání: Lanškroun
- V případě zájmu nabízíme možnost lektorování i jiných typů kurzů a na jiných místech v Pardubickém kraji
- Délka trvání kurzu: 12 - 15 pracovních dnů (8:00 - 14:10 hod.)
- Veškeré vybavení: skripta, notebooky, dataprojektor, tiskárna atd.
- Zázemí české společnosti s dlouholetou historií

Pokud Vás nabídka zaujala nebo se chcete zeptat na více informací, neváhejte nás kontaktovat.
E-mail: telefon 731 166 407. www.ideahelp.cz

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti AgroKonzulta Žamberk spol. s r.o.

AgroKonzulta Žamberk spol. s r.o.

Lanškroun

IČO: 13584286
www.ideahelp.cz
aktualizováno před 11 měsíci