Lektoři dalšího vzdělávání, České Budějovice

Výchova a vzdělávání / Lektoři dalšího vzdělávání

Společnost Attavena, o.p.s.

Místo pracoviště Husova tř. 622, České Budějovice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 26 000 - 30 000 Kč
Pracovní poměr práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Lektoři dalšího vzdělávání (Husova tř. 622, České Budějovice)

Náplň práce:
• výuka základních a pokročilých dovedností práce s PC, programy MS Office, internet a obecně praktické využití PC v osobním i pracovním životě
• možný přesah i do oblasti podpory osobního rozvoje, komunikačních a prezentačních dovedností
• podíl na přípravě obsahu a metod vzdělávacích aktivit.
Požadujeme:
• minimálně SŠ vzdělání, zkušenosti se vzděláváním dospělých výhodou
• výbornou znalost Windows, MS Office a internetu a práce s grafickými programy.
• ŘP skupiny B – aktivní řidič/ka,
• organizační a komunikační dovednosti,
• tvůrčí přístup a chuť učit se nové věci,
• příjemné vystupování, empatii – zejména schopnost vnímat potřeby a specifika klientů,
• pružnost v pracovním nasazení.
Nabízíme:
• práci v menším tvůrčím týmu,
• podporu osobního a profesního růstu,
• spoluúčast na projektech a službách, které mají smysl,
• úvazek v rozsahu 0,70 až 1,00, rozvržení pracovní doby dohodou
• mzdu od 26 000 Kč při úvazku 1,0
Máte-li o pozici zájem, pošlete nám prosím:
1) strukturovaný životopis
2) vaše motivační video

Ve videu (2-5 minut) nám osobně sdělte, kdo jste a co zajímavého nám právě Vy můžete nabídnout. Svou prezentaci umístěte jako neveřejné video na YouTube a odkaz pošlete na Do předmětu zprávy napište: Příjmení Jméno_lektor. V příloze e-mailu zašlete i strukturovaný životopis. Požadujeme oba uvedené podklady.

Informace o společnosti Attavena, o.p.s.

Attavena, o.p.s.
Husova tř. 622
České Budějovice
37005
IČO: 25197185
aktualizováno před téměř 3 roky