Lektor rekvalifikačního kurzu - počítačová gramotnost (ecdl) - lektoři dalšího vzdělávání, Česká Třebová

Výchova a vzdělávání / Lektor rekvalifikačního kurzu - počítačová gramotnost (ecdl) - lektoři dalšího vzdělávání

Společnost AgroKonzulta Žamberk spol. s r.o.

Smluvní vztah práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Česká Třebová
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 250 Kč / hodinu

Detail pracovní nabídky na pozici: Lektor rekvalifikačního kurzu - počítačová gramotnost (ecdl) - lektoři dalšího vzdělávání (Česká Třebová)

Pracovní náplň
- Vedení počítačových rekvalifikačních kurzů pro dospělé

- Obsah kurzů:
- Základy práce s počítačem a správa souborů
- Zpracování textu - MS Word
- Práce s tabulkami - MS Excel
- Prezentace - MS PowerPoint
- Základy práce s internetem a komunikace - Google Chrome, MS Outlook
- Úpravy digitálních obrázků - GIMP
- Bezpečné používání informačních technologií

Požadujeme
- Min. SŠ vzdělání
- Praxe se vzděláváním - výhodou
- Výborná znalost práce na PC (především výše uvedené programy)
- Komunikační a prezentační dovednosti, empatie, profesionální vystupování
- ŘP skupiny B

Nabízíme
- Místo konání: Česká Třebová
- Možnost lektorovat několik těchto kurzů
- V případě zájmu nabízíme možnost lektorování i jiných typů kurzů a na jiných místech v Pardubickém kraji
- Délka trvání kurzů: 26 pracovních dnů (8:00 - 14:30 hod.)
- Veškeré vybavení: skripta, notebooky, dataprojektor, tiskárna atd.
- Zázemí české společnosti s dlouholetou historií

Pokud Vás nabídka zaujala nebo se chcete zeptat na více informací, neváhejte nás kontaktovat.
E-mail: telefon 731 166 407. www.ideahelp.cz

Informace o společnosti AgroKonzulta Žamberk spol. s r.o.

AgroKonzulta Žamberk spol. s r.o.

Česká Třebová

IČO: 13584286
www.ideahelp.cz
aktualizováno před 11 měsíci