Lešenáři - dělníci v oblasti výstavby a údržby inženýrských děl, Paskov

Stavebnictví / Lešenáři - dělníci v oblasti výstavby a údržby inženýrských děl

Společnost Technomont Frýdek-Místek s.r.o.

Místo pracoviště Místecká 762, Paskov
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 27 000 - 32 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Lešenáři - dělníci v oblasti výstavby a údržby inženýrských děl (Místecká 762, Paskov)

z:24/4/2024
Náplň práce:
- výstavba trubkového lešení při opravách a údržbě technologického zařízení v průmyslových závodech.
Požadujeme:
- lešenářský průkaz.
Nabízíme:
- 13. plat
- 14. plat
- příspěvek na stravu
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na penzijní připojištění/ životní pojištění
- Multisport kartu
- náborový příspěvek 36.000 Kč.
Kontakt telefonicky, emailem.

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti Technomont Frýdek-Místek s.r.o.

Technomont Frýdek-Místek s.r.o.
Místecká 762
Paskov
73921
IČO: 48396133
aktualizováno před 16 dny

Odpověď na pracovní pozici Lešenáři - dělníci v oblasti výstavby a údržby inženýrských děl

Místecká 762 762
Paskov