Lesní práce - pomocní pracovníci v lesnictví a myslivosti, Pelhřimov

Zemědělství a lesnictví / Lesní práce - pomocní pracovníci v lesnictví a myslivosti

Společnost PURA MAYA s.r.o.

Místo pracoviště Pražská 1114, Pelhřimov
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 25 000 - 40 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Lesní práce - pomocní pracovníci v lesnictví a myslivosti (Pražská 1114, Pelhřimov)

Náplň práce: práce v lese s ručním nářadím (hrábě, lopata, sekera, vidle apod.) Práce je fyzicky náročnější.
Po zapracování nabízíme automobil.
Kontakt na telefonu.

Požadavky

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Informace o společnosti PURA MAYA s.r.o.

PURA MAYA s.r.o.
Pražská 1114
Pelhřimov
39301
IČO: 7963220
aktualizováno před 9 dny

Odpověď na pracovní pozici Lesní práce - pomocní pracovníci v lesnictví a myslivosti

Inzerent nezanechal emailový kontakt. V případě zájmu o pozici kontaktujte inzerenta na těchto kontaktech:
Pražská 1114 1114
Pelhřimov