Lesní technik/technička oddělení biomasy - technici v oblasti lesnictví a myslivosti, Drhovle

Zemědělství a lesnictví / Lesní technik/technička oddělení biomasy - technici v oblasti lesnictví a myslivosti

Společnost 1. písecká lesní a dřevařská, a.s.

Místo pracoviště Brloh 12, Drhovle
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 30 000 - 50 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Lesní technik/technička oddělení biomasy - technici v oblasti lesnictví a myslivosti (Brloh 12, Drhovle)

Práce v rámci celé ČR
1. písecká lesní a dřevařská, a.s., rodinná firma s 25letou tradicí v oblasti lesnictví a dřevařství, sídlící v jižních Čechách, rozšiřuje středisko Biomasy.
Hledáme zkušeného THP v lesnictví, který se nebojí výzev a tvrdé práce.

Pracovní náplň:
úzká spolupráce s vedoucím oddělení Biomasy
vedení zaměstnanců v rámci svěřeného úkolu
koordinace a logistika jednotlivých zakázek
komunikace s dodavateli - výkup dřevní hmoty
měření na OM a odvozním prostředku, příjem dříví
Požadujeme:
ŘP sk. B
SŠ vzdělání lesnického směru
minimálně 2 roky praxe na obdobné pozici
zkušenost s vedením menšího kolektivu
zkušenost s měřením a příjmem dříví
znalost práce s PC
znalost NJ nebo AJ výhodou
spolehlivost, flexibilitu, ochotu cestovat

Nabízíme:
zázemí stabilního zaměstnavatele
možnost seberealizace
zajímavé finanční ohodnocení
služební automobil
notebook, tablet, mobilní telefon
První kontakt: Brázdil Antonín, 602 439 522, e-mail: po - pá 7:00 - 15:00

Požadavky

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Informace o společnosti 1. písecká lesní a dřevařská, a.s.

1. písecká lesní a dřevařská, a.s.
Brloh 12
Drhovle
39701
IČO: 25198611
aktualizováno před asi 2 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Lesní technik/technička oddělení biomasy - technici v oblasti lesnictví a myslivosti