Malíř, natěrač - malíři interiérů, Brno

Stavebnictví, Služby / Malíř, natěrač - malíři interiérů

Společnost Zoo Brno a stanice zájmových činností, příspěvková organizace

Místo pracoviště U zoologické zahrady 147, Brno
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 19 700 - 23 510 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Malíř, natěrač - malíři interiérů (U zoologické zahrady 147, Brno)

Náplň práce: Úprava povrchu pro lakování, včetně broušení, opalování čištění a odmašťování ploch; Máčení, stříkání nebo natírání barvou; Konečné stříkání ploch; Tmelení povrchů, lakování, natírání a další způsoby úpravy povrchů, včetně určení vhodného pracovního a technologického postupu;epení, sádrování, broušení a penetrace povrchů..

Požadujeme: PLATNÝ ŘIDIČSKÝ PRŮKAZ SKUPINY B, výuční list v oboru; spolehlivost, samostatnost. Bližší info na https://www.zoobrno.cz/o-zoo-brno/volna-mista/malir-naterac

25 dnů dovolené, 5 dnů zdravotního volna, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní pojištění

Informace o společnosti Zoo Brno a stanice zájmových činností, příspěvková organizace

Zoo Brno a stanice zájmových činností, příspěvková organizace
U zoologické zahrady 147
Brno
63500
IČO: 101451
aktualizováno před asi 2 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Malíř, natěrač - malíři interiérů

U zoologické zahrady 147 147
Brno
IČO: 101451