Malíři - natěrači (ciz) - stavební lakýrníci a natěrači, Třinec

Stavebnictví / Malíři - natěrači (ciz) - stavební lakýrníci a natěrači

Společnost HUČÍK - průmyslové nátěry s.r.o.

Místo pracoviště Konská 560, Třinec
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 16 800 - 21 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Malíři - natěrači (ciz) - stavební lakýrníci a natěrači (Konská 560, Třinec)

B15 z:15/3/2021 (CIZ)
Náplň práce:
- nátěr ocelových konstrukcí, sanace
- obsluhy strojů a provádění prací ve výškách
- větší část prací je prováděna z lešení.
Požadujeme:
- chuť pracovat, kreativní přístup k práci, časovou flexibilitu, ochotu cestovat (pracovní cesty v rámci ČR)
- schopnost práce ve výškách.
Výhodou:
- ŘP sk. B, C.
Nabízíme:
- zaškolení, osobní ohodnocení, odměny za zvláštní výkony, stravenky.
Kontakt emailem.

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti HUČÍK - průmyslové nátěry s.r.o.

HUČÍK - průmyslové nátěry s.r.o.
Konská 560
Třinec
73961
IČO: 26845512
aktualizováno před asi 3 roky