Manažer/ka kvality pro středisko hajniště - specialisté v oblasti kvality a certifikace systémů řízení (iso), Nové Město pod Smrkem

Výroba a provoz, Administrativa / Manažer/ka kvality pro středisko hajniště - specialisté v oblasti kvality a certifikace systémů řízení (iso)

Společnost STV GROUP a.s.

Místo pracoviště Hajniště 1, Nové Město pod Smrkem
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 27 000 - 35 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Manažer/ka kvality pro středisko hajniště - specialisté v oblasti kvality a certifikace systémů řízení (iso) (Hajniště 1, Nové Město pod Smrkem)

Nástup: ihned
Náplň:
• Stanovení systému řízení kvality v souladu s dosažením stanovených cílů kvality
• Tvorba, řízení a zlepšování systému kvality dle norem kvality nebo oborových standardů
• Řízení optimalizace procesů managementu kvality s využitím technik a nástrojů zlepšování
• Zabezpečení požadované kvalitativní úrovně vstupů, procesů a výstupů
• Podpora požadavků zákazníků uvnitř organizace, odpovědnost za navrhování možností zlepšování systému řízení kvality
• Tvorba interních směrnic a norem systému kvality a zajištění jejich dodržování
• Šetření a analýza reklamací s cílem zvýšení kvality výrobků
• Poskytování konzultační a poradenské podpory v oblasti hodnocení a zvyšování kvality
• Řízení zpracování plánů kvality všech výrobků a technologií
• Provádění analýzy plnění cílů kvality
• Monitoruje interní parametry kvality
• Spolupracuje na hledání nápravných opatření k nápravě zákaznických reklamací
• Řídí zavádění nových testů a kontrolních postupů do praxe Udržování dokumentace řízení a zlepšování systému kvality
• Zpracování požadavků na kvalitu do technické a technologické dokumentace
• Koordinaci externích testů ve fázi vývoje výrobku
• Zpracování plánů kvality
• Zpracování kontrolních plánů
Požadujeme:
• Minimálně středoškolské vzdělání technického zaměření ukončené maturitou
• Řidičský průkaz sk. „B“
• Práce s PC (Word, Excel,..)
• Znalost IS Helios výhodou
• Čistý trestní rejstřík
• Komunikativní a organizační schopnosti
Nabízíme:
• Nástupní plat ve výši 27.000 Kč – 35.000 Kč
• Stravenkový paušál
• Zvýhodněné volání
• 5 týdnů dovolené + sick days
• Možnost osobního rozvoje (školení)
Kontakt: STV GROUP a.s., Hajniště 110, 463 65 Nové Město pod Smrkem - Dostalíková Žaneta Tel.: +420 774 461 003, e-mail:

Informace o společnosti STV GROUP a.s.

STV GROUP a.s.
Hajniště 1
Nové Město pod Smrkem
46365
IČO: 26181134
aktualizováno před více než 2 roky