Manažer/ka výroby - odborní administrativní pracovníci v oblasti zdravotnictví, Otrokovice

Zdravotnictví, Administrativa / Manažer/ka výroby - odborní administrativní pracovníci v oblasti zdravotnictví

Společnost NewWaterMeaning s.r.o.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Zlínská 155, Otrokovice
Minimální vzdělání VŠ magisterské
Výše ohodnocení 50 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Manažer/ka výroby - odborní administrativní pracovníci v oblasti zdravotnictví (Zlínská 155, Otrokovice)

Nástup možný IHNED

Jsme malá společnost vyrábějící zdravotnické produkty - roztoky a gely na hojení ran, kosmetické a veterinární přípravky a do našeho kolektivu hledáme kolegu/kolegyni na pozici manažer/ka výroby. Na trhu jsme již 13. rokem, procesy ve firmě máme tedy zavedeny a hledáme někoho, kdo se je bude chtít nejen naučit, ale i posunout dál.

Náplň práce:
" orientace na trhu
" monitorování aktuálních trendů
" tvoření strategických plánů, a to včetně návrhu, tvorby a spuštění nových produktů
" koordinace činností ve výrobě
" implementace a dodržování pravidel normy ISO 13485 a nařízení evropského parlamentu a rady 2017/745.
" činnost manažera kvality ve výrobním procesu, metrologie
" spolupráce na plynulém chodu výroby, distribuci produktů
" vedení a tvorba řízené dokumentace
" spolupráce na notifikaci zdravotnických, kosmetických a veterinárních přípravků, biocidů
" komunikace s notifikovanou osobou, kontrolními úřady, distributory, zákazníky a dodavateli
" interní auditor
" výroba produktů a vyřizování objednávek (v zastoupení), plánování chodu výrobu, nákup materiálu do výroby, nákup distribučního zboží Cardinal Health

Zkušenosti vhodné pro tuto pozici
" analytické myšlení
" logické myšlení
" pečlivost
" tvůrčí přístup
" komunikační dovednosti
" prezentační dovednosti
" uspokojení zákaznických potřeb
" koncepční přístup
" vnímání příležitostí a jejich kritické hodnocení

Požadujeme
" vysokoškolské vzdělání, nejlépe technologického směru, které lze nahradit praxí v oboru
" dobré komunikační schopnosti
" samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost je nutností
" ŘP skupiny B - aktivní řidič
" znalost AJ
" ochotu se učit stále novým věcem
Nabízíme
" výborné finanční ohodnocení
" účast na firemních akcí
" přátelský přístup
" 23 dní dovolené
" 5 dnů sick day
" příspěvek na stravné a penzijní pojištění
" firemní masáže
" služební vozidlo, notebook
Kolegu/kolegyni hledáme na 1 rok s automatickým prodloužením, pokud budou obě strany spokojené.

Své životopisy posílejte na email

Informace o společnosti NewWaterMeaning s.r.o.

NewWaterMeaning s.r.o.
Zlínská 155
Otrokovice
76502
IČO: 24142689
aktualizováno před asi měsícem