Manažer klíčových zákazníků pro evropský trh - specialisté v oblasti prodeje a nákupu produktů a služeb (kromě informačních a komunikačních technologií), Karlovy Vary

Obchod a cestovní ruch / Manažer klíčových zákazníků pro evropský trh - specialisté v oblasti prodeje a nákupu produktů a služeb (kromě informačních a komunikačních technologií)

Společnost Olympic Palace s.r.o.

Místo pracoviště Zámecký vrch 618, Karlovy Vary
Minimální vzdělání VŠ Bakalářské
Výše ohodnocení 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Manažer klíčových zákazníků pro evropský trh - specialisté v oblasti prodeje a nákupu produktů a služeb (kromě informačních a komunikačních technologií) (Zámecký vrch 618, Karlovy Vary)

Kontakt: Prokopová Lenka, tel.: 773 787 818, e-mail:
Popis pracovní pozice: Vaší hlavní činností bude práce se stávajícími a získávání nových business zákazníků společnosti na evropském trhu, vyjednávání podmínek a řešení.
Nabízíme: zajímavou práci v perspektivní a stabilní společnosti, příjemné pracovní prostředí, možnost stravování, možnost proškolování
Požadujeme: vynikající komunikační a prezentační dovednosti, orientaci v segmentu léčebně rehabilitačních služeb a evropských zdravotních pojišťoven, organizační schopnosti a bezproblémové využívání moderních IT technologií (Teams, Azure, OneDrive etc.)

Další požadavky:
minimálně ukončené vysokoškolské vzdělání na úrovni bakalář (titul Bc.)
pokročilá znalost AJ a RJ slovem i písmem
řidičský průkaz skupiny B
stravování po 3 měsících zdarma, příplatky So, Ne, Svátky, prémie dle výkonu

Informace o společnosti Olympic Palace s.r.o.

Olympic Palace s.r.o.
Zámecký vrch 618
Karlovy Vary
36001
IČO: 3893189
aktualizováno před více než rokem