Manažer / manažerka orchestru - řídící pracovníci v oblasti obchodu, marketingu a v příbuzných oblastech, Ostrava

Obchod a cestovní ruch, Management / Manažer / manažerka orchestru - řídící pracovníci v oblasti obchodu, marketingu a v příbuzných oblastech

Společnost Janáčkova filharmonie Ostrava, příspěvková organizace

Místo pracoviště Varenská 2723, Ostrava
Minimální vzdělání VŠ Bakalářské
Výše ohodnocení 29 410 - 43 370 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Manažer / manažerka orchestru - řídící pracovníci v oblasti obchodu, marketingu a v příbuzných oblastech (Varenská 2723, Ostrava)

1. kontakt E-MAILEM. Motivační dopis se strukturovaným životopisem a portrétní fotografií zašlete do 20.9.2023 na e-mail:

Hlavní náplň práce:
- komplexní koordinace realizace koncertů v zahraničí i v tuzemsku, koordinace mimořádných projektů
- spolupráce s ostatními kulturními institucemi na vyjednávání podmínek o spolupráci, zejména na realizaci koncertů pro jiné pořadatele, ať už v tuzemsku nebo zahraničí, a to včetně smluvního zajištění
- aktivní vyhledávání nových příležitostí pro orchestr a navazování kontaktů v tomto smyslu, průběžná péče o kontakty již navázané
- aktivní komunikace se zahraničními agenty a hostujícími umělci

Pro výkon této práce je potřeba:
- VŠ vzdělání (manažerské nebo umělecké zaměření výhodou)
- výbornou znalost anglického jazyka (min. B2/C1), znalost německého jazyka výhodou
- znalost práce na PC (MS Office, GoogleCal)
- řidičský průkaz skupiny B (ŘP skupiny C, D výhodou) - aktivní řidič
- zkušenost s vedením týmu lidí
- znalost principů projektového řízení, systematický přístup a schopnost samostatného plánování
- komunikativnost a jistá časová flexibilita
- praxe s produkcí nebo koordinací projektů či kulturních akcí (praxe v uměleckém provozu výhodou)
- obchodního ducha, proaktivní přístup a schopnost vyjednávání
- znalost principů fungování obchodních procesů
- zájem o kulturní dění a orientace v hudbě výhodou

Nabízíme:
- 13. platovou třídu (tabulka č. 1 podle Nařízení vlády č. 340/2017 Sb.), práci na plný úvazek
- možnost osobního ohodnocení
- zaměstnanecké benefity v následujícím rozsahu-stravenky, bezúročné půjčky z fondu kulturních a sociálních potřeb, příspěvek zaměstnavatele na penzijní fond, příspěvek na kartu Multisport)
- flexibilní pracovní dobu
- služební mobilní telefon a notebook
- bezprostřední každodenní kontakt s živou kulturou
- spolupodílení se na strategickém směřování organizace a budování značky Janáčkovy filharmonie Ostrava

K zařazení do výběrového řízení zašlete svůj motivační dopis spolu se strukturovaným životopisem a portrétní fotografií do 20.9.2023 na e-mailovou adresu:
Následně budou vybraní uchazeči pozváni na pohovor. Nástup je možný dle individuální domluvy. Pro případné dotazy volejte 774 115 346 nebo pište na uvedenou e-mailovou adresu.

Informace o společnosti Janáčkova filharmonie Ostrava, příspěvková organizace

Janáčkova filharmonie Ostrava, příspěvková organizace
Varenská 2723
Ostrava

IČO: 373222
jfo.cz
aktualizováno před 10 měsíci