Manažer/manažerka realizací zakázek - řídící pracovníci v jiných službách, Trutnov

Služby, Management / Manažer/manažerka realizací zakázek - řídící pracovníci v jiných službách

Společnost GAST-PRO s.r.o.

Smluvní vztah pracovní smlouva
Místo pracoviště Horská 60, Trutnov
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 30 000 - 50 000 Kč
Pracovní poměr práce na plný úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Manažer/manažerka realizací zakázek - řídící pracovníci v jiných službách (Horská 60, Trutnov)

Náplň práce:
- řízení a koordinace zakázek v terénu
- pomocná činnost při přípravě realizace zakázek v terénu
- příprava a koordinace dodavatelů a logistiky pro jednotlivé montáže
- vedení montáží a fyzická účast na nich, příprava obsazenosti montáží jednotlivými techniky ve spolupráci s vedoucím servisního oddělení
- zodpovědnost za správnost a funkčnost instalovaných technologií a konečného provedení dle projektu
- komunikace se zákazníky a ostatními externími dodavateli v průběhu realizace
( kontrolní dny, koordinace prací )
- příprava a zajištění předávacích dokladů k realizovaným zakázkám
Požadavky:
- vzdělání – min. ÚSO s maturitou
- technické znalosti v oboru výhodou
- zkušenost s vedením týmu
- organizační talent
- schopnost uplatnění přirozené autority
- schopnost samostatné systematické práce
- komunikativnost, spolehlivost, cílevědomost
- vize dlouhodobého uplatnění a ochota vzdělávat se v oboru
- řidičský průkaz min. sk. B
- znalost AJ/NJ výhodou
- schopnost práce v systému autoCAD výhodou
Nabízíme Vám :
- špičkové zázemí stabilní renomované společnosti
- zaškolení a trvalá podpora vzdělávání v oboru gastrotechnologie
- účast při realizaci zajímavých zakázek v tuzemsku i v zahraničí
- podpora při dalším zvyšování profesní úrovně
- kvalitní a stabilní tým spolupracovníků
- prostor pro seberealizaci s dlouhodobou perspektivou
- zaměstnanecké benefity
- zajímavé finanční ohodnocení úměrné dosahovaným výsledkům
- platové rozpětí 30.000,00 Kč – 50.000,00 Kč
Nabídky s CV a kontaktními údaji zasílejte na adresu .

Informace o společnosti GAST-PRO s.r.o.

GAST-PRO s.r.o.
Horská 60
Trutnov

IČO: 25939645
aktualizováno před 18 dny