Manazer obchodního týmu - úředníci v oblasti statistiky, finančnictví a pojišťovnictví, Vinec

Finance, Administrativa / Manazer obchodního týmu - úředníci v oblasti statistiky, finančnictví a pojišťovnictví

Společnost Eliška Brejšová

Místo pracoviště Vinec 48, Vinec
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 70 000 - 120 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Manazer obchodního týmu - úředníci v oblasti statistiky, finančnictví a pojišťovnictví (Vinec 48, Vinec)

Prvotní kontakt:
tel.: 775140897

Do nové pobočky v Mladé Boleslavi hledáme od nového roku vášnivého a výkonného lídra, který se chce stát součástí našeho úspěšného týmu v oblasti financí a realit. Pokud máte zkušenosti s vedením týmů a zároveň máte vášeň pro obchod, máme pro vás skvělou příležitost!

Co budete dělat:
Povedete a motivujete obchodní tým finančníků a realitních makléřů k dosahování cílů a vyšší výkonnosti. Zajišťování plánování, organizaci a řízení obchodních aktivit a strategii týmů.
Podporovat a rozvíjet dovednosti týmu prostřednictvím školení a mentorství.
Budete spolupracovat s dalšími oddělením a vedením společnosti pro dosažení celkových obchodních cílů.
- sledování trhu
- nabírání nových spolupracovníků

Co požadujeme:
- SŠ vzdělání s maturitou
- zkušenosti s vedením týmů
- chuť učit se novým věcem
- silné komunikativní schopnosti
- výborné organizační a řídící schopnosti
- analytické a strategické myšlení
- orientace na finančním a realitním trhu

Co nabízíme:
- Příležitost stát se klíčovým hráčem
- Možnost vést a rozvíjet vlastní tým
- nadstandartní odměnu, benefity
- flexibilní pracovní dobu
- podporu a příležitost rozvíjet své dovednosti a kariéru
- lídra, který podporuje Váš rozvoj

Pokud jste člověk, který má disciplínu, vášeň pro obchod, toužíte vést tým a máte své sny, pošlete nám svůj životopis a stručný motivační dopis.

Zaměstnanecké výhody:
- flexibilní pracovní doba
- motivační prémie
- možnost renty
- týmové akce
- zahraniční dovolené
- výhodné tarify volání
- Práce s úspěšnými lidmi v oboru a další

Informace o společnosti Eliška Brejšová

Eliška Brejšová
Vinec 48
Vinec

IČO: 8714983
aktualizováno před 6 měsíci