Manažer prodeje - obchodní referenti, Rožnov pod Radhoštěm

Obchod a cestovní ruch / Manažer prodeje - obchodní referenti

Společnost COMET SYSTEM, s.r.o.

Místo pracoviště Bezručova 2901, Rožnov pod Radhoštěm
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 35 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Manažer prodeje - obchodní referenti (Bezručova 2901, Rožnov pod Radhoštěm)

Náplň práce:
- vyřizuje objednávky z ČR a zahraničí
- komunikuje s obchodními partnery
- provádí technické školení
- aktivní účast na veletrzích, obchodních jednáních v zahraničí
Požadujeme:
- nutná znalost anglického jazyka (každodenní využití, psaná komunikace, telefonování, osobní setkání)
- znalost práce s PC (balíček office)
- řidičský průkaz skupiny B
- výhodou je technické vzdělání
- samostatnost, flexibilita, odpovědnost
- ochota cestovat do zahraničí, včetně kompletní organizace služební cesty
- dobré komunikační schopnosti
Nabízíme:
- volná pracovní doba aj.
První kontakt: emailem.

Informace o společnosti COMET SYSTEM, s.r.o.

COMET SYSTEM, s.r.o.
Bezručova 2901
Rožnov pod Radhoštěm
75661
IČO: 60776846
aktualizováno před 12 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Manažer prodeje - obchodní referenti

Bezručova 2901 2901