Manažer prodeje - řídící pracovníci v oblasti obchodu, Lysá nad Labem

Obchod a cestovní ruch, Management / Manažer prodeje - řídící pracovníci v oblasti obchodu

Společnost KOVONA a.s.

Místo pracoviště Švermova 782, Lysá nad Labem
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 40 000 - 47 250 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Manažer prodeje - řídící pracovníci v oblasti obchodu (Švermova 782, Lysá nad Labem)

Požadujeme:
" SŠ, VŠ vzdělání
" praxi na obdobné pozici
" anglický a německý jazyk
" dobrá znalost MS Office (Word, Excel, Outlook), znalost IS SAP - výhodou
" organizační a řídící schopnosti
" samostatnost, flexibilitu, zodpovědnost
" odolnost vůči stresu
Náplň práce:
" organizace a zpracování zakázek, příprava smluv
" obchodní jednání v tuzemsku i zahraničí
" aktivní komunikace se zákazníky s cílem zvýšení obratu a marže
" vyhledávání nových zákazníků
" účast na interních auditech, marketingové aktivity
" spolupráce s TPV oddělením
Nabízíme:
" 5 týdnů dovolené
" příspěvky na penzijní a životní pojištění
" příspěvky na tábory dětí a dovolenou
" závodní stravování
" flexi passy

Kontaktujte nás e.mailem nebo telefonicky v době od 7:00 - 15:00 hod.

Informace o společnosti KOVONA a.s.

KOVONA a.s.
Švermova 782
Lysá nad Labem

IČO: 14801884
aktualizováno před téměř 3 roky