Manipulační dělníci - likvidace špon - manipulační dělníci ve výrobě, Jihlava

Výroba a provoz / Manipulační dělníci - likvidace špon - manipulační dělníci ve výrobě

Společnost Decoleta, a.s.

Místo pracoviště Hruškové Dvory 58, Jihlava
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 28 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Manipulační dělníci - likvidace špon - manipulační dělníci ve výrobě (Hruškové Dvory 58, Jihlava)

Náplň práce:

manipulační práce ve strojírenské výrobě. Průběžná separace špony. Práce s manipulačním vozíkem. Zvedání těžších břemen.

Požadujeme:
výuční list

Nabízíme:5 týdnů dovolené
příspěvek na dovolenou + Vánoce
příspěvek na penzijní připojištění
příspěvek na kulturní a sportovní vyžití
příspěvek na stravování
letní tábor pro děti zaměstnanců
zaměstnanecký program vzdělávání

První kontakt telefonicky nebo e-mailem.

Informace o společnosti Decoleta, a.s.

Decoleta, a.s.
Hruškové Dvory 58
Jihlava

IČO: 27725103
aktualizováno před 22 dny

Odpověď na pracovní pozici Manipulační dělníci - likvidace špon - manipulační dělníci ve výrobě

Inzerent nezanechal emailový kontakt. V případě zájmu o pozici kontaktujte inzerenta na těchto kontaktech:
Hruškové Dvory 58 58
Jihlava