Manipulační dělník/dělnice v zinkovně - strojírenští kovodělníci, Březová nad Svitavou

Výroba a provoz / Manipulační dělník/dělnice v zinkovně - strojírenští kovodělníci

Společnost Oblastní průmyslový podnik Polička a.s.

Místo pracoviště Sluneční údolí 287, Březová nad Svitavou
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 22 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Manipulační dělník/dělnice v zinkovně - strojírenští kovodělníci (Sluneční údolí 287, Březová nad Svitavou)

NÁPLŇ PRÁCE: jedná se o práci u zinkovací pece s roztaveným kovem, práce s mořením kyselinou chlorovodíkovou (zavěšování zboží na přípravky a noření zboží do zinkové vany, vybírání nečistot ze zinkové vany).
POŽADUJEME: manuální zručnost, fyzickou zdatnost.
NABÍZÍME: zvýhodněné závodní stravování, práce v menším kolektivu
KONTAKT: telefonicky, emailem, osobně (6:00 - 14:30)

Informace o společnosti Oblastní průmyslový podnik Polička a.s.

Oblastní průmyslový podnik Polička a.s.
Sluneční údolí 287
Březová nad Svitavou
56902
IČO: 45534594
aktualizováno před asi rokem