Manipulační dělník/ice - řidič/ka vzv - obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci, Týn nad Vltavou

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz / Manipulační dělník/ice - řidič/ka vzv - obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci

Společnost Mikrona holding s.r.o.

Místo pracoviště Předčická 613, Týn nad Vltavou
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 23 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Manipulační dělník/ice - řidič/ka vzv - obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci (Předčická 613, Týn nad Vltavou)

Jednosměnný pracovní provoz PO-PÁ
Minimální stupeň vzdělání: základní, řidičský průkaz na vysokozdvižný vozík nebo praxe v oboru výhodou
Nástup: ihned
Mzda: od 23.000,-- Kč/měs. dle kvalifikace a praxe
Požadujeme: pracovitost, fyzickou zdatnost, spolehlivost, samostatnost, snahu se učit novým věcem
Popis pozice:
Rozvoz a manipulace s materiálem, úklid špon
Nabízíme - stabilní zaměstnání, příplatky a sociální jistoty, profesní růst, dotované stravování.
Kontakt na zaměstnavatele telefonicky nebo emailem.

Informace o společnosti Mikrona holding s.r.o.

Mikrona holding s.r.o.
Předčická 613
Týn nad Vltavou
37501
IČO: 25163426
aktualizováno před 8 měsíci

Další pracovní nabídky v okrese České Budějovice v oboru Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz

Všechny pracovní inzeráty v okrese České Budějovice v oboru Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz