Manipulační dělník/ pracovník ve výrobě - obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená, Žandov

Výroba a provoz / Manipulační dělník/ pracovník ve výrobě - obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená

Společnost DANSGAS s.r.o.

Místo pracoviště Nádražní 188, Žandov
Minimální vzdělání Bez vzdělání
Výše ohodnocení 20 160 - 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Manipulační dělník/ pracovník ve výrobě - obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená (Nádražní 188, Žandov)

Požadavky: manuální a fyzická zdatnost; odpovědnost za čistotu na pracovišti, dodržování technických, pracovních a bezpečnostních postupů
Náplň práce: obsluha linky plnírny propan-butanových lahví dle domluveného pracovního rozvrhu v souladu s pracovními předpisy a pracovní době (výroba); manipulace s lahvemi (hmotnost do 60 kg); úklidové práce (čištění pracoviště a užité technologie); asistence, kontrola a evidence nakládky, vykládky a výroby; obsluha čerpací stanice LPG; občasné pomocné práce na základě příkazů vedoucího směny
Pracovní doba: 7:00-15:00 hod.
Nabízíme možnost profesního růstu.
Pozice je vhodná i pro cizince.
První kontakt emailem.

Informace o společnosti DANSGAS s.r.o.

DANSGAS s.r.o.
Nádražní 188
Žandov
47107
IČO: 27332128
aktualizováno před více než 2 roky