Manipulační dělník pro odloučený provoz - obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci,

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz / Manipulační dělník pro odloučený provoz - obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci

Společnost Marius Pedersen a.s.

Místo pracoviště Marius Pedersen a.s.-008
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 19 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Manipulační dělník pro odloučený provoz - obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci (Marius Pedersen a.s.-008)

Pracoviště: více pracovišť v Liberci a Hodkovicích nad Mohelkou
Pracovní náplň:
- obsluha vysokozdvižného vozíku - odvoz odpadů
- třídění a zpracování odpadů
- obsluha lisovacích zařízení
Požadavky:
- zodpovědnost, spolehlivost
- fyzická zdatnost
- dobrý zdravotní stav, manuální zručnost
- směnný provoz
Nabízíme:
- solidní platové podmínky
- jistotu stabilní firmy
- hlavní pracovní poměr
- nástup možný ihned
Hlásit se telefonicky nebo e-mailem

Informace o společnosti Marius Pedersen a.s.

Marius Pedersen a.s.

IČO: 42194920
aktualizováno před asi 2 roky