Manipulační pracovník/pracovnice - manipulační dělníci ve výrobě, Hustopeče

Výroba a provoz / Manipulační pracovník/pracovnice - manipulační dělníci ve výrobě

Společnost Westfalia Metal s.r.o.

Místo pracoviště Brněnská 156, Hustopeče
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 22 500 - 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Manipulační pracovník/pracovnice - manipulační dělníci ve výrobě (Brněnská 156, Hustopeče)

5.10.2021/ NÁPLŇ PRÁCE: zajištění materiálů a polotovarů pro jednotlivá pacoviště, zaskladňování a vyskladňování položek pomocí čtecího zařízení, přesun hotových výrobků do expedice, příprava materiálu a polotovarů pro další směny.
POŽADUJEME: vzdělání: ZŠ nebo vyučení v technickém oboru, výhodou 2 roky praxe ve výrobním podniku (ve skladu), zkušenosti / oprávnění k řízení vysokozdvižných vozíků.
KONTAKT: e-mailem nebo telefonicky 800 023 008 (9:00-15:00 hod.)
NABÍZÍME: příspěvek na dojíždění pro zaměstnance ze vzdálenějších lokalit, dny dovolené nad rámec zákona, příspěvek na penzijní připojištění, odborné kurzy, školení, náborový príspěvek 15000 Kč a nadstandardně ohodnocené noční směny, servis a praní pracovních oděvů, příspěvek na závodní stravování, firemní akce, odměna k životnímu jubileu/pracovnímu výročí, zvýhodněné mobilní tarify.

Informace o společnosti Westfalia Metal s.r.o.

Westfalia Metal s.r.o.
Brněnská 156
Hustopeče
69301
IČO: 26239680
aktualizováno před více než 2 roky