Manipulant/ka výrobků - skladníci, obsluha manipulačních vozíků, Hodonín

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz / Manipulant/ka výrobků - skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Společnost DELIMAX a.s.

Místo pracoviště Bratislavská 1647, Hodonín
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 29 500 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Manipulant/ka výrobků - skladníci, obsluha manipulačních vozíků (Bratislavská 1647, Hodonín)

Požadavky: dobrou pracovní morálku, velmi dobrý zdravotní stav - práce v chladném prostředí
ŘP na VZV (praxe s VZV výhodou). Práce se skenerem výhodou
Náplň práce: příjem a výdej ze skladu, expedice výrobků dle instrukcí odbytového oddělení.
Nabízíme: hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou. Práci v zázemí významné potravinářské firmy. Příspěvek na závodní stravování, 5 týdnů dovolené. Odměny k životnímu jubileu, vánoční odměny, roční odměny + další benefity. Možnost profesního i osobního rozvoje v rámci společnosti. Nástup dle dohody.
Žádosti s profesním životopisem označte "manipulant/ka výrobků" a zašlete na mail:

Informace o společnosti DELIMAX a.s.

DELIMAX a.s.
Bratislavská 1647
Hodonín
69501
IČO: 26916371
aktualizováno před téměř 3 roky