Manipulant/ka výroby - skladníci, obsluha manipulačních vozíků, Moravská Třebová

Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz, Doprava / Manipulant/ka výroby - skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Společnost ATEK s.r.o.

Místo pracoviště Svitavská 1599, Moravská Třebová
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 24 000 - 29 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Manipulant/ka výroby - skladníci, obsluha manipulačních vozíků (Svitavská 1599, Moravská Třebová)

NÁPLŇ: zajišťování příjmu materiálů, komponentů a obalů do výroby, přistavení obalů na jednotivá pracovní místa, skladování hotových výrobků na určené místo, provádění kontrolní činnosti, obsluha výrobního informačního systému atd.
POŽADUJEME: ochota pracovat v nepřetržitém provozu, ochota učit se a přijímat nové informace, samostatnost, zodpovědnost, praxe v automotive a praxe na VZV výhodou, komunikace v českém jazyku podmínkou
NABÍZÍME: dovolená navíc, cafetérie, dotované stravování
KONTAKT: osobně, telefonicky PO-PÁ 6.00-14.00 hod

Informace o společnosti ATEK s.r.o.

ATEK s.r.o.
Svitavská 1599
Moravská Třebová
57101
IČO: 26004968
aktualizováno před asi 2 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Manipulant/ka výroby - skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Inzerent nezanechal emailový kontakt. V případě zájmu o pozici kontaktujte inzerenta na těchto kontaktech:
ATEK s.r.o.
Svitavská 1599 1599