Manipulant ve výrobě - manipulační dělníci ve výrobě, Dačice

Výroba a provoz / Manipulant ve výrobě - manipulační dělníci ve výrobě

Společnost CENTROPEN, a.s.

Místo pracoviště Třída 9. května 161, Dačice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 21 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Manipulant ve výrobě - manipulační dělníci ve výrobě (Třída 9. května 161, Dačice)

Centropen, a. s.
Třída 9. května 161
380 01 Dačice V
nabízí volnou pracovní pozici – manipulant ve výrobě
Centropen a.s. je:
· stabilní česká společnost s 80-ti letou tradicí
· výrobce psacích a kreslicích potřeb pro kancelářské, školní, kreativní i profesionální použití · kromě silné pozice na domácím trhu, jsou výrobky vyváženy do více než 50 zemí světa · druhý největší zaměstnavatel v regionu

Pracovní náplň:
· zajišťování dopravy materiálů pro výrobu popisovačů na montážních, balicích a potiskovacích automatech
· odvážení hotových výrobků do skladu

Požadavky:
· práce na hlavní pracovní poměr - plný úvazek, 37,5 hodin týdně · pracovní doba: denní směna od 6.00 hod.
· pracovní smlouva na dobu určitou se zkušební dobou 3 měsíce, po zaučení a následném zhodnocení - doba neurčitá
· vzdělání SŠ/ střední odborné učiliště
· řidičský průkaz skupiny T - výhodou, podmínkou ŘP skupin B · spolehlivost, samostatnost, flexibilita a výkonnost
· trestní bezúhonnost

Nabízíme:
zázemí stabilní české společnosti, 5 týdnů dovolené, pololetní a roční odměny (13. a 14. plat), každoroční navyšování mzdy, firemní rekreační zařízení, stravování ve vlastní jídelně s dotovanou cenou jídel, bezúročné půjčky, nástupní mzda: od 21 000 Kč/měsíc, první zvýšení mzdy nastává po uplynutí zkušební doby

Nástup: možný ihned, nebo dle dohody

Jaroslava Komínová
vedoucí personálního odboru

384 406 216

Informace o společnosti CENTROPEN, a.s.

CENTROPEN, a.s.
Dačice
38001
IČO: 142492
aktualizováno před asi 2 roky