Manipulant ve výrobě - obsluha ostatních manipulačních zařízení (kromě obsluhy vysokozdvižných vozíků), Stříbro

Doprava, Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz / Manipulant ve výrobě - obsluha ostatních manipulačních zařízení (kromě obsluhy vysokozdvižných vozíků)

Společnost RSF Elektronik spol. s r.o.

Místo pracoviště Forstova 1670, Stříbro
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 19 440 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Manipulant ve výrobě - obsluha ostatních manipulačních zařízení (kromě obsluhy vysokozdvižných vozíků) (Forstova 1670, Stříbro)

Požadavky:
- uživatelská znalost práce na PC a tabletu
- spolehlivost, flexibilita, odpovědný přístup
Náplň práce:
- vychystávání materiálu, příjem a výdej předmětů do/ze skladu a jejich uložení ve skladových či výrobních prostorách, kontrola zboží s prošlou lhůtou spotřeby, výpomoc při inventurách
- komunikace s dděleními napříč firmou
Zaměstnanecké výhody:
příjemné pracovní prostředí, nadstandartní přesčasové příplatky, odměna za docházku, prémie, roční bonus na dovolenou a Vánoce, odměna až 10.000 Kč za doporučení nového zaměstnance, dotované závodní stravování, vlastní autobusová doprava z Horšovského Týna, Přeštic, Plzně a Bezdružic, příspěvek na dopravu, náborový příspěvek 10.000 Kč

Informace o společnosti RSF Elektronik spol. s r.o.

RSF Elektronik spol. s r.o.
Forstova 1670
Stříbro
34901
IČO: 27965511
aktualizováno před 3 měsíci