Marketing manažer/ka - specialisté v oblasti marketingu, Rožnov pod Radhoštěm

Obchod a cestovní ruch / Marketing manažer/ka - specialisté v oblasti marketingu

Společnost SENSIT s.r.o.

Místo pracoviště Školní 2610, Rožnov pod Radhoštěm
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 27 000 - 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Marketing manažer/ka - specialisté v oblasti marketingu (Školní 2610, Rožnov pod Radhoštěm)

Náplň práce:
Jedná se o tvůrčí práci, kde se člověk může realizovat a přicházet s neomšelými nápady
- rozjetí a správa sociálních sítí
- aktualizace a udržování aktuálního obsahu webových stránek
- spolupráce na tvorbě E-shopu a konfiguračního systému
- příprava prezentačních materiálů společnosti, tvorba nových materiálů na základě požadavků kolegů, především z obchodního oddělení
- příprava eventů, tuzemských i zahraničních veletrhů, udržování a budování vztahů s partnery
- koordinace práce externistů (Grafik, PPC specialista, správce webových stránek, atd.)
Požadavky:
- min. SŠ vzdělání - vhodné i pro absolventy
- nadšence, který dá práci maximum, nebude mít problém se učit, případně učit nás
- budete pokračovat v nastaveném vizuálu společnosti a prezentovat ji, co nejširší veřejnosti
- znalost AJ
- chuť cestovat
- dobré komunikační schopnosti
- ŘP sk. B - aktivní řidič
- odpovědnost, samostatnost, flexibilitu
Nabízíme:
- pružnou pracovní dobu
- nástupní mzdu odpovídající Vašim zkušenostem
- stabilní zaměstnání - jsme na trhu již od roku 1991
- zajímavý produkt, který vyvážíme do celého světa
- přátelský pracovní kolektiv
- vzdělávání v oboru
- 25 dnů dovolené,
- stravenkový paušál 91-/den
- odměny a kvartální prémie
- příspěvek na penzijní nebo životní pojištění ve výši 800,-
- "další zajímavé benefity, ze kterých si vybere opravdu každý" - odměny za projekty, za realizované a zlepšovací návrhy a odměna za prokazatelné a vyčíslitelné úspory nákladů, benefity při narození dítěte, , odměny za pracovní jubileum - po odpracování 10let a následně každých 5let, odměna při odchodu do důchodu, firemní akce - letní, vánoční večírek

Informace o společnosti SENSIT s.r.o.

SENSIT s.r.o.
Školní 2610
Rožnov pod Radhoštěm
75661
IČO: 64087484
aktualizováno před více než rokem