Marketingový pracovník / pracovnice - specialisté v oblasti reklamy a marketingu, průzkumu trhu, Hradec Králové

Obchod a cestovní ruch / Marketingový pracovník / pracovnice - specialisté v oblasti reklamy a marketingu, průzkumu trhu

Společnost OLFIN Car s.r.o.

Místo pracoviště Na Rybárně 1670, Hradec Králové
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 35 000 - 40 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Marketingový pracovník / pracovnice - specialisté v oblasti reklamy a marketingu, průzkumu trhu (Na Rybárně 1670, Hradec Králové)

- Náplň práce : práce se samolepící fólii, polepy automobilů - instalace řezané grafiky, obsluha řezacího plotru, příprava vozů na instalaci řezané grafiky
- Požadujeme: manuální zručnost, samostatnost a spolehlivost, znalost práce grafických programů Adobe Illustrator, Photoshop a CorelDraw výhodou, ale ne podmínkou, řidičské oprávnění sk.B, praxe není podmínkou, ale vítáme ji
- Nabízíme: zázemí silné prosperující společnosti, motivační osobní ohodnocení, možnost osobního rozvoje a vzdělání

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti OLFIN Car s.r.o.

OLFIN Car s.r.o.
Na Rybárně 1670
Hradec Králové
50002
IČO: 60913312
aktualizováno před 7 měsíci