Marketingový specialista - kreativec pro cz/sk - specialisté v oblasti marketingu, Dačice

Obchod a cestovní ruch / Marketingový specialista - kreativec pro cz/sk - specialisté v oblasti marketingu

Společnost CENTROPEN, a.s.

Místo pracoviště Třída 9. května 161, Dačice
Minimální vzdělání VŠ Bakalářské
Výše ohodnocení 23 000 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Marketingový specialista - kreativec pro cz/sk - specialisté v oblasti marketingu (Třída 9. května 161, Dačice)

Marketingový specialista - kreativec pro CZ/SK (20 - 30 h týdně)
Náplní práce marketingového specialisty pro český a slovenský trh je především komunikace, realizace a kontrola marketingových aktivit, které plní cíle ve prospěch společnosti a značky CENTROPEN. Denním chlebem je spolupráce s reklamními/marketingovými agenturami, obchodním oddělením a zbytkem týmu na projektech týkajících se propagace, sociálních sítí a B2B aktivit.
Koho hledáme
- Kreativní všestrannou osobu se znalostmi marketingu (může být ze studia i z praxe), která nepustí do světa nic, co by se dalo nazvat grafickým odpadem.
- Tvůrce dobrých nápadů do turbulentního světa, který dokáže zavedenou a známou značku držet napřed oproti konkurenci.
- Ideální je osoba s aktivní zkušeností se sociálními sítěmi, která bude schopna u pohovoru prezentovat svou práci s texty, grafikou a se svým obsahem.
- Osobu vzdělanou na VŠ v odpovídajícím oboru, s angličtinou k občasnému užívání, s řidičským průkazem typu B, se slušným vystupováním a s pozitivním přístupem k práci.
Náplň práce
- Budování tradiční značky CENTROPEN.
- Realizace, kontrola a vyhodnocení efektivity marketingových aktivit.
- Spolupráce na tvorbě marketingového a obchodního plánu. Vyhledávání příležitostí na trhu psacích potřeb.
- Spolupráce a komunikace kontentu sociálních sítí (Instagram, Facebook, Youtube, ...).
- Komunikace s médii.
- Podpora prodejního úseku - obchodních zástupců.
- Příprava offline a online grafik, bannerů, POS materiálů, PPC kampaní a jiných se spřátelenými reklamními agenturami od zadání až po vyslání do světa.
- Dohled nad aktuálností webových stránek a informačních materiálů, tvorba článků a jiný copywriting.
- Prezentace firmy na internetu, v rámci veletrhů, či při jiných příležitostech.
Co nabízíme
- Participace na marketingovém směru nejprodávanější značky popisovačů v Česku a na Slovensku.
- Zázemí stabilní české společnosti, plné zkušeností a perspektivního marketingového týmu.
- Vhodnou pozici i pro absolventy, se zaučením.
- Práce na zkrácený úvazek 20 až 30 hodin týdně.
- Mzda po zkušební době od 23 000 Kč/měsíc při 30 hodinách týdně s průběžným růstem po zaučení a každoročním navyšováním mzdy. Pololetní a roční odměny (13. a 14. plat).
- 5 týdnů dovolené, možnost využití firemního rekreační zařízení a stravování ve vlastní jídelně s dotovanou cenou jídel.
- Jedná se o zástup za mateřskou/rodičovskou dovolenou.
- Nástup dle dohody.
- Strukturovaný životopis zasílejte do 8.12.2023.
Kontakt: Jaroslava Komínová, vedoucí personálního odboru, telefon 384 406 216,

Informace o společnosti CENTROPEN, a.s.

CENTROPEN, a.s.
Třída 9. května 161
Dačice
38001
IČO: 142492
aktualizováno před 6 měsíci