Material handler (skladník) - skladníci, obsluha manipulačních vozíků, Brno

Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz, Doprava / Material handler (skladník) - skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Společnost Thermo Fisher Scientific Brno s.r.o.

Místo pracoviště Vlastimila Pecha 1282, Brno
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 32 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Material handler (skladník) - skladníci, obsluha manipulačních vozíků (Vlastimila Pecha 1282, Brno)

První kontak e-mailem.

Co budete dělat?
o Přijímat, zaskladňovat, vydávat a balit materiál
o Pracovat s VZV
o Běžnou skladovou administrativu - každodenní práce na počítači
o Dodržovat pravidla BOZP
Jste to vy?
o Hledáme zodpovědné a manuálně zručné lidi
o Zkušenosti s prací s VZV velkou výhodou
o Platný vazačský a jeřábnický průkaz výhodou
o Potřebujeme, abyste měli dobrou fyzickou zdatnost kvůli práci s břemeny
o Oceníme aktivní přístup a dobré komunikační dovednosti

Zaměstnanecké výhody:
Máme flexibilní pracovní dobu (s pevným jádrem od 8:00 do 13:00) a jednosměnný provoz
30 dní dovolené, možnost Multisport karty, penzijní připojištění, výhodný tarif od T-Mobilu a další benefity
Za doporučení nového kolegy můžete získat až 90 000 Kč
Na stravování v ní vám přispějeme 100 Kč za odpracovaný den

Kvalitní vybavení pro práci: firemní notebook, dva monitory a firemní telefon jsou u nás standard, další vybavení dle osobní preference

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Informace o společnosti Thermo Fisher Scientific Brno s.r.o.

Thermo Fisher Scientific Brno s.r.o.
Vlastimila Pecha 1282
Brno
62700
IČO: 46971629
aktualizováno před 3 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Material handler (skladník) - skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Inzerent nezanechal emailový kontakt. V případě zájmu o pozici kontaktujte inzerenta na těchto kontaktech:
Vlastimila Pecha 1282 1282
Brno