Mechanici a opraváři obráběcích strojů, Slušovice

Výroba a provoz / Mechanici a opraváři obráběcích strojů

Společnost Wicke CZ, s.r.o.

Místo pracoviště Slušovice 626, Slušovice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 32 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Mechanici a opraváři obráběcích strojů (Slušovice 626, Slušovice)

Požadujeme
• minimálně SOU nebo SŠ technického směru
• znalost obsluhy CNC obráběcích strojů nebo lisů (výhodou)
• schopnost čtení výkresové dokumentace
• znalost technologií a norem ISO 9001 (výhodou)
• orientace v oblasti hydrauliky, pneumatiky a mechaniky
• práce v jednosměnném, občas dvousměnném provozu
• zručnost, samostatnost, spolehlivost

Náplň práce
• provádění reaktivní údržby dle požadavků výroby a nastalé situace
• provádění preventivní údržby dle plánu preventivní údržby
• podpora výroby při řešení výrobních problémů v oblasti strojního vybavení

Nabízíme
• perspektivní a zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející společnosti
• odpovídající mzdové ohodnocení s možností růstu mzdy
• 13. a 14. plat, mimořádné měsíční odměny
• 25 dnů dovolené
• VIP slevy v DATARTU, věrnostní karta SPHERE
• pravidelná obměna pracovních montérek
• věrnostní odměny za odpracované roky
• dotované teplé nápoje z automatů
• stravování v areálu firmy za zvýhodněné ceny
• příspěvek na dopravu 3,50 Kč / km (trasa bydliště – zaměstnání)
• 2.500,- Kč příspěvek na sport / kulturu / zdraví
• motivační příspěvek za získání nového zaměstnance

Ostatní
• nástup možný ihned případně dle dohody
• pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou

Pokud Vás naše nabídka zaujala a myslíte si, že hledáme právě Vás, neváhejte nám poslat svůj aktuální životopis. Těšíme se na Vás!

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie
  • Jízdní výhody
  • Jiné výhody
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc

Informace o společnosti Wicke CZ, s.r.o.

Wicke CZ, s.r.o.
Slušovice 626
Slušovice
76315
IČO: 60732873
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Mechanici a opraváři obráběcích strojů

Inzerent nezanechal emailový kontakt. V případě zájmu o pozici kontaktujte inzerenta na těchto kontaktech:
Slušovice 626 626
Slušovice