Mechanici a opraváři ostatních motorových vozidel, Trutnov

Výroba a provoz, Služby / Mechanici a opraváři ostatních motorových vozidel

Společnost Agriten Trutnov s.r.o.

Místo pracoviště Polská 92, Trutnov
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 30 000 Kč
Požadované vzdělání Opravář zemědělských strojů, opravářské práce
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Mechanici a opraváři ostatních motorových vozidel (Polská 92, Trutnov)

Výhodou: Schopnost používání diagnostických programů a zařízení
Náplň práce: Instalace, montáž a předprodejní příprava strojů
Servisní opravy strojů v záruční a pozáruční době na území ČR
Co nabízíme: Práci v moderním prostředí se špičkovou technikou
Finanční kompenzace za přesčasové hodiny
Firemní mobil se zvýhodněným tarifem i pro soukromé účely
4 týdny dovolené, sick days a příspěvek na stravování

Požadavky

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Řidičský průkaz - řízení traktorů - skupina T

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie

Informace o společnosti Agriten Trutnov s.r.o.

Agriten Trutnov s.r.o.
Polská 92
Trutnov

IČO: 5444047
aktualizováno před 21 dny

Odpověď na pracovní pozici Mechanici a opraváři ostatních motorových vozidel

Polská 92 92
Trutnov