Mechanici - elektronici - mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení, Klášterec nad Ohří

Výroba a provoz / Mechanici - elektronici - mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení

Společnost ZF Electronics Klášterec s.r.o.

Místo pracoviště Osvobozená 780, Klášterec nad Ohří
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 40 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Mechanici - elektronici - mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení (Osvobozená 780, Klášterec nad Ohří)

V případě zájmu nás kontaktujte:
- telefonicky v pracovní dny PO - PÁ od 8:00 do 15:30 hod na tel.č. +420 704 849 720
- emailem na: zašlete strukturovaný životopis

Náplň práce:
- komplexní provádění činností souvisejících se seřizováním, opravami a údržbou přidělených výrobních strojů, přístrojů a zařízení
- práce v oddělení údržby výroby, v čistém prostředí, v nepřetržitém provozu

Požadujeme:
- vzdělání střední odborné s vyučením v elektro oboru
- nařízení vlády NV 194/2022
- praxe na obdobné pozici
- nástup možný ihned

Nabízíme:
- 25 dní dovolené
- motivační plat (13. a 14. plat)
- dotované stravování
- čisté pracovní prostředí
- příspěvek na dopravu
- příspěvek na penzijní připojištění
- benefitní program ZF pro zdraví

Informace o společnosti ZF Electronics Klášterec s.r.o.

ZF Electronics Klášterec s.r.o.
Osvobozená 780
Klášterec nad Ohří
43151
IČO: 46886672
aktualizováno před 3 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Mechanici - elektronici - mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení