Mechanici pro stroje a zařízení, včetně dokončovacích prací na opravovaných dílech (součástkách) - montážní dělníci mechanických zařízení, Kopřivnice

Výroba a provoz / Mechanici pro stroje a zařízení, včetně dokončovacích prací na opravovaných dílech (součástkách) - montážní dělníci mechanických zařízení

Společnost KOVOK KOPŘIVNICE, s. r. o.

Místo pracoviště Mniší 230, Kopřivnice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 25 000 - 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Mechanici pro stroje a zařízení, včetně dokončovacích prací na opravovaných dílech (součástkách) - montážní dělníci mechanických zařízení (Mniší 230, Kopřivnice)

z: 4.1.2022, a: 11.3.2022
Náplň práce:
Sestavování přípravků, zařízení a jednoúčelových strojů
Příprava kusů dle výkresové dokumentace, jehlení, závitování, broušení, řezání
Finální dopracování dílů dle výkresové dokumentace do různých průmyslových aplikací kusové a sériové výroby

Požadavky:
SŠ/SOU technického zaměření nebo praxe v dané oblasti
Zájem učit se nové věci
Ochota pracovat ve 2 směnném provoze
Znalost čtení výkresové dokumentace
Zručnost a technické myšlení

Zajímavé platové ohodnocení dle praxe a zkušeností
Moderní zázemí a přátelský kolektiv, příležitost prosazovat vlastní nápady
Benefitní karty nabíjené čtvrtletně po 1 roce odpracované doby ve firmě Kovok Kopřivnice
Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění po 1 roce odpracované doby ve firmě Kovok Kopřivnice, mimořádné kvartální odměny, pololetní odměny dle hospodářského výsledku
Možnost vzdělávání a profesního růstu, odměny za Kaizen - zlepšovací nápady
Příspěvek na stravování, firemní večírky a různé akce
Bezproblémové parkování v areálu firmy

Info.: na tel.: 602 646 775, po-pá od 6:30 - 14:30 hod., e-mail:

Informace o společnosti KOVOK KOPŘIVNICE, s. r. o.

KOVOK KOPŘIVNICE, s. r. o.
Mniší 230
Kopřivnice
74221
IČO: 27792749
aktualizováno před asi 2 roky