Mechanik/čka, opravář/ka elektronických zařízení - mechanici a opraváři elektronických přístrojů, Pardubice

Výroba a provoz, Služby / Mechanik/čka, opravář/ka elektronických zařízení - mechanici a opraváři elektronických přístrojů

Společnost ELGAS, s.r.o.

Místo pracoviště Semtínská 211, Pardubice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 23 000 Kč
Požadované vzdělání Elektrotechnická specializace
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Mechanik/čka, opravář/ka elektronických zařízení - mechanici a opraváři elektronických přístrojů (Semtínská 211, Pardubice)

Náplň práce:
- diagnostika závad na deskách plošných spojů s použitím běžných měřidel, osciloskopů, multimetrů
- práce s elektrotechnickými schématy
- zkušenost s výměnou SMD součástek
- diagnostika, servisní činnost elektronického zařízení a následné testování oprav
Požadavky:
- SŠ (elektrotechnického směru)
- pracovitost, spolehlivost, schopnost samostatného a rychlého rozhodování
- ochotu učit se novým věcem
- AJ/NJ - výhodou
Nabízíme
- zajímavou a zodpovědnou práci na hlavní pracovní poměr
- práci v dynamické společnosti
- perspektivní a stabilní zaměstnání
- odpovídající finanční ohodnocení
- spoluúčast na důležitých a náročných úkolech
- přátelský kolektiv
- pevná pracovní doba / jednosměnný provoz
- nástup možný ihned
Plat: dle schopností a praxe
Vhodné pro absolventy.
První kontakt e-mailem nebo telefonicky.

Požadavky

  • Práce s PC
  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Podnikové stravování

Informace o společnosti ELGAS, s.r.o.

ELGAS, s.r.o.
Semtínská 211
Pardubice
53353
IČO: 47469978
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Mechanik/čka, opravář/ka elektronických zařízení - mechanici a opraváři elektronických přístrojů

Semtínská 211 211
Pardubice