Mechanik - mechanici a opraváři elektronických přístrojů, Dobrná

Výroba a provoz, Služby / Mechanik - mechanici a opraváři elektronických přístrojů

Společnost Eltia s.r.o.

Místo pracoviště Dobrná 140, Dobrná
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 25 000 - 40 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Mechanik - mechanici a opraváři elektronických přístrojů (Dobrná 140, Dobrná)

Místo výkonu práce:
Dobrná č.p. 140, 407 41 Dobrná

POPIS POZICE:
- sestavování jednoúčelových strojů a zařízení podle 3D výkresů
- testování nových zařízení
- spolupráce s oddělením konstrukce na technických řešeních
- optimalizace výrobních procesů na vyvíjeném zařízení

POŽADAVKY:
- vyučení jako zámečník, opravář strojů nebo nástrojař, popř. SŠ technického směru
- zkušenosti na podobné pozici výhodou
- ochotu občasného vycestování mimo sídlo společnosti po území ČR
- samostatnost, pracovitost a osobní zodpovědnost
- dobrý zdravotní stav
- řidičský průkaz skupiny B

NABÍZÍME:
- možnost rozšíření vzdělání v oboru
- kreativní práci v příjemném prostředí a dobrém kolektivu
- výhodné mzdové ohodnocení dle zkušeností, praxe a přístupu k práci
- 13. plat na základě splnění stanovených ročních plánů
- jednosměnný provoz, volné víkendy

Kontakt:
Šindelářová Petra, tel.: 412151041, 739042375, e-mail:

Informace o společnosti Eltia s.r.o.

Eltia s.r.o.
Dobrná 140
Dobrná
40741
IČO: 8873046
aktualizováno před 11 měsíci