Mechanik/mechanička autoservisu - mechanici a opraváři motorových vozidel, Hrdibořice

Výroba a provoz, Služby / Mechanik/mechanička autoservisu - mechanici a opraváři motorových vozidel

Společnost SERVIS INDKOV TRADE s.r.o.

Místo pracoviště Hrdibořice 31, Hrdibořice
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Mechanik/mechanička autoservisu - mechanici a opraváři motorových vozidel (Hrdibořice 31, Hrdibořice)

Životopisy zasílat panu Bc. Indrákovi, e-mail: Pracovní doba: Po-Pá 8:00-16:00 hod. Pracoviště: Hrdibořice 31, 798 12.
Požadujeme: praxe a zkušenosti na obdobné pozici podmínkou, řidičský průkaz sk. B podmínkou, čistý trestní rejstřík, samostatnost, zodpovědnost, komunikativnost, odolnost vůči stresu.
Náplň práce: opravy osobních vozidel.
Nabízíme: dotovaná strava.

Informace o společnosti SERVIS INDKOV TRADE s.r.o.

SERVIS INDKOV TRADE s.r.o.
Hrdibořice 31
Hrdibořice
79812
IČO: 7882548
aktualizováno před více než 2 roky