Mechanik - mechanička - technici elektronici přístrojů, strojů a zařízení, Úpice

Výroba a provoz / Mechanik - mechanička - technici elektronici přístrojů, strojů a zařízení

Společnost JUTA a.s.

Místo pracoviště 3. května 611, Úpice
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 53 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Mechanik - mechanička - technici elektronici přístrojů, strojů a zařízení (3. května 611, Úpice)

Požadujeme:
- VŠ nebo SŠ vzdělání technického směru,
- samostatnost, odpovědnost a aktivní přístup,
- kreativní a analytické myšlení,
- znalost právních předpisů v technických oblastech elektro, tlaková zařízení apod.,
- řidičský průkaz skupiny B, ochotu cestovat,
- znalost práce na PC,
- znalost světového jazyka výhodou,
- praxe v oboru výhodou.
Pracovní náplň:
- řízení údržby závodu,
- analyzovat a plánovat realizace a opravy technické infrastruktury,
- řízení revizí strojů a budov,
- řízení energií,
údržba budov a komunikací.
Nabízíme:
- zaměstnanecké benefity (příspěvek na penzijní pojištění a na dovolenou, závodní stravování atd.),
- pracovní dobu 7,5 hod., 5 týdnů dovolené,
- pomoc při řešení bydlení,
- mzdu až 53 000 Kč.
-Nástup dle dohody.

Požadavky

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Jiné

Benefity pracovní pozice

  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Informace o společnosti JUTA a.s.

JUTA a.s.
3. května 611
Úpice
54232
IČO: 45534187
aktualizováno před 20 dny

Odpověď na pracovní pozici Mechanik - mechanička - technici elektronici přístrojů, strojů a zařízení

Inzerent nezanechal emailový kontakt. V případě zájmu o pozici kontaktujte inzerenta na těchto kontaktech:
JUTA a.s.
3. května 611 611
Úpice